Nouzový provoz od 14.03.2020 do odvolání opatření

Vážení zákazníci, kamarádi  a přátelé karavaningu.
Vzhledem k aktuálním opatřením a nařízením vlády oznamujeme všem zákazníkům, že od 14.03.2020 do ukončení nebo uvolnění opatření ze strany vlády  je naše provozovna v Lužné pro veřejnost uzavřena. Během pondělí a úterý 16-17.03.2020 dořešíme neodkladné rozjednané záležitosti při dodržení všech nařízení. Po celou dobu  uzavření jsme připravení odpovídat na jakékoli vaše dotazy a budeme i nadále pracovat, ale z domova.
– Veškeré zežitosti ohledně vestaveb Megamobil a prodeje obytných vozů řešíme na emailu   info@rakar.cz a nebo na telefonu 608965069 (Jiří Mayer).
– Vše ohledně půjčovny obytných vozidel na Lukas@rakar.cz tel. 733799112 (Lukáš Mayer).
– Vše ohledně osobních automobilů na info@rakar.cz tel. 602601314 (Petr Mayer) a nebo 732749152 (Hynek Mayer).

Jsme připraveni vše řešit elektronickou formou a nebo telefonem.  Na těchto webových stránkách najdete veškeré informace, jak k obytným vozům skladem, tak informace o Megamobilech obecně a ohledně osobních vozidel nebo použitých obytných vozidel na www.RAKAR.cz. Případné rezervace aut budeme řešit v pořadí, v jakém jste se nám ozvali.

Snažíme se chovat zodpovědně tak, abychom nebyli sami nakaženi a zároveň chceme absolutně zabránit tomu, abychom případně nakazili my někoho jiného. Proto prosím pochopte tento radikální krok. Věřte, že nás to netěší a sami tímto opatřením utrpíme velké ztráty, ale rádi bychom po odeznění této obecné situace opět zdraví nastoupili do plného provozu a rozjeli zastavený vlak.
Věřte, že nás toto netěší, neboť jsme se na letošní jarní sezonu připravili s maximální pečlivostí a postupně půl roku dopředu objednali a naskladnili mnoho nových krásných a vybavených vozidel, abychom měli v jarních dnech co prodávat.  Ani si neumíte představit, jak rádi bychom vám je ukazovali a prodávali, ale zdraví a životy lidské jsou pro nás přednější.
Jakmile vláda odvolá zákazy, situace se uklidní a vše doufám ve zdraví přežijeme, budeme pro vás k dispozici opět jako dříve ve dne i v noci, protože ekonomické ztráty budeme dohánět všichni do jednoho ještě dlouho po uzdavení celé Evropy.
Jenom „pro zasmání“. V úterý  10.03.2020 jsme naváželi nová auta na výstaviště do Letňan a přesně v momentě, kdy jsem procházel vrátnicí se nahlásit, tak přišla první zpráva, že se veletrh ruší. Když jsme se s tím psychicky smířili, tak jsme jako malou náhradu vyhlásili na tento termín víkendový „minitrh“ u nás na provozovně. Z pátku na sobotu byly vládou uzavřeny veškeré prodejny a služby a tak i toto jsme byli nuceni zrušit. Myslím ale, že takovýchto příběhů budou mraky.
Přeji všem pevné zdraví a zároveň všem přeji, ať to brzy skončí. Každý pro to musíme udělat maximum.