Skladové vozy Megamobil byly v červenci 2019 vyprodané

Dne 11. 07. 2019 jsme prodali poslední skladový vůz a na další vozy musíte počkat do srpna 2019, kdy k nám dorazí nové vozy, které máme zadané ve výrobě. Některé budeme jistě vystavovat na veletrhu v Brně 07. – 10. listopadu 2019. Jelikož je budeme mít skladem u nás na provozovně již od září, máte možnost si je včas prohlédnout a zarezervovat s tím, že na ně bude možná poskytnuta veletržní sleva. Předávat je můžeme hned po výstavě. O aktuálních volných vozech se prosím informujte na tel. 608965069.
Zároveň vyzývám všechny „váhaly“, kteří chtějí radostně užívat nové auto od jara 2020, že je právě červenec a srpen nejvyšší čas si u nás nové vozy zadat do výroby dle vlastního vkusu, protože dodací lhůta je 6 měsíců. No, a když tak začnete počítat, tak to máme přesně na únor 2020 je přiveze kamion ze Slovinska. Pak nějaké montáže kamer, rádií a jiných „ptákovin“, přihlášení… Autíčko si přebíráte přesně na Josefa. Pokud však rádi riskujete, klidně čekejte až na jaro s tím, že to bude levnější. NEBUDE. Za 30 let, co obchoduji s auty, to nikdy další rok nebylo levnější a ještě nikdy, kromě „krize“ v roce 2008, nešly ceny aut dolů, ale vždy spíše naopak.
Zastoupení značky Megamobil  máme tři čtvrtě roku a za tu dobu zdražovaly podvozky Peugeot již dvakrát, topení Truma jednou a lednice také jednou.
Výrobce vestavby zatím drží ceny stále stejné.