Než začnete studovat ceník

Jistě jste si všimli, že je v českých vodách u obytných aut běžné psát „cena od“, ze které se jeden stejně nic nedozví a o cenovou nabídku na konkrétní auto i s volantem a sedačkou spolujezdce musíte prosit „nezávazně“ prodejce. U nás je a bude vše jinak.

Vestavby MEGAmobil jsou ruční manufakturní výroba, nelze je tedy cenově srovnávat se sériově vyráběnými vestavbami a logicky musí být dražší, než ty nejlevnější marketovky. Pokud budete dělat cenové srovnání s rovnocennou kvalitou, zjistíte, že jsme vítězi. A právě proto máte možnost vidět a zkoumat tento ceník.

Náš ceník není tajný, neděláme ceny podle toho, čím k nám přijedete, a nehodláme vás oblbovat slevami z předraženého. Každý si může auto sám doma v teple nakonfigurovat dle svého uvážení a peněženky. Nenajdete-li zde vámi žádanou příplatkovou výbavu, nezoufejte, neboť toto je ceník výbavy dodávané z výrobního závodu, kterou považujeme za rozumnou. Postupně budeme ceník výbavy rozšiřovat o výbavu, kterou jsme schopni dodat ještě rozumněji (cenově i kvalitativně) tady u nás. Momentálně jednáme s dodavateli technologií, které chceme montovat – solára, el. měniče, navigace, couvací kamery, alarmy, satelity, tažná zařízení a další. Tady už je prostor na telefonát a domluvu o konkrétní nabídce.
Je nám také zcela jasné, že naše otevřenost a transparentnost se může obchodně vymstít, protože kde je známa cenová nabídka od prvního dodavatele, není problém nabídku o nějakou korunu podlézt. Jenže, vážení přátelé, tady nejde o korunu, ale o to, co přivezete domů a v čem budete dalších deset let trávit víkendy a dovolené. Věřím, že v této kategorii zákazníků již každý umí počítat i se složitějšími vzorci než 1 + 1 = 2, což je matematická pravda, ale pro výběr dobrého obytného vozu žalostně málo.
Držím vám palce, abyste vedli své kroky správným směrem.