O nás

MEGAmobil je značka slovinských obytných vestaveb, která má v České republice v roce 2018 premiéru. Firma Rakar, spol. s r.o. se stala 19. září 2018 oficálním zástupcem pro ČR.
Nejedná se o sériovou pásovou výrobu, ale o ruční manufakturní výrobu. Tady se nad každým detailem přemýšlí ještě před tím, než se uvede do výroby. Vše je zpracováno precizním způsobem a hlavním cílem výrobce není jenom zisk, ale především kvalita a užitná hodnota vyrobených vozidel.

Nabídka je rozdělena do tří modelů, které pokryjí celou paletu požadavků uživatelů obytných vestaveb.
Zcela unikátní je sprcha, která je velmi prostorná a přitom maximálně praktická. Čím se však odlišuje MEGAmobil od konkurence je naprosto dokonalá izolace, která zabraňuje jakýmkoli tepelným mostům. Dále je to kvalita použitých materiálů.
Výhodou pro vás jako zákazníka je, že si můžete přesně nakonfigurovat obytné auto včetně barvy, polepů, potahových látek, dekoru nábytku, dekoru podlahy a jakýchkoli příplatkových doplňků.
Dodací lhůta se pohybuje maximálně do 6 měsíců.

MEGAmobil si za poslední roky získal velmi silnou pozici na německém a nizozemském trhu, neboť je ve srovnání s ostatními konkurenčními manufakturami cenově výhodnější. I přesto, že se vozy MEGAmobil na západním trhu prodávají již několik let, jen stěží je najdete k prodeji jako ojetinu, protože dobrý obytný vůz se neprodává, ten se předává v rodině a nebo se dědí.

Jsme velmi rádi, že Vám můžeme nabídnout tyto kvalitní vestavby i u nás, byť jsme si vědomi, že prodeje nebudou tak masové, jako kdybychom dělali zástupce jakékoli jiné sériově vyráběné marketové značce.

Jsem zároveň i včelař, proto Vám mohu udělat srovnání:
Zkuste si koupit med v marketu a potom med přímo od včelaře. Který je lepší a kde si koupíte med příště? A o tom to je.

Jiří Mayer

Věříme, že slovinský výrobce bude schopen nám dodat tolik vozidel, kolik pro vás budeme potřebovat, neboť kapacita výroby je omezená. I proto se budeme snažit držet nějaká vozidla skladem, aby bylo z čeho vybírat.

Váš team RAkar

Megarevolution-640-katalog-15