O nás

MEGAmobil je značka slovinských obytných vestaveb, která měla v České republice v roce 2018 premiéru. Firma Rakar, spol. s r.o. zabývající se prodejem obytných vozidel již mnoho let, se stala 19. září 2018 oficálním zástupcem pro ČR.
Nejedná se o sériovou pásovou výrobu, ale o ruční manufakturní výrobu. Tady se nad každým detailem přemýšlí ještě před tím, než se uvede do výroby. Velkým plusem je kvalita použitých materiálů. Vše je zpracováno precizním způsobem a hlavním cílem výrobce není jenom zisk, ale především kvalita a užitná hodnota vyrobených vozidel.

Nabídka je rozdělena do několika modelů, které pokryjí celou paletu požadavků uživatelů obytných vestaveb.
Zcela unikátní je sprcha, která je velmi prostorná a přitom maximálně praktická. Čím se však odlišuje MEGAmobil od konkurence je naprosto dokonalá izolace, která zabraňuje v maximální míře tepelným mostům.
Výhodou pro vás jako zákazníka je, že si můžete přesně nakonfigurovat obytné auto včetně barvy, polepů, potahových látek, dekoru nábytku, dekoru podlahy a jakýchkoli příplatkových doplňků.
Dodací lhůta se pohybuje maximálně do 6 měsíců ode dne závazné objednávky.

MEGAmobil si za poslední roky získal velmi silnou pozici na německém a nizozemském trhu, neboť je ve srovnání s ostatními konkurenčními manufakturami cenově výhodnější. I přesto, že se vozy MEGAmobil na západním trhu prodávají již několik let, jen stěží je najdete k prodeji jako ojetinu, protože dobrý obytný vůz se neprodává, ten se předává v rodině a nebo se dědí.

Jsme velmi rádi, že Vám můžeme nabídnout tyto kvalitní vestavby i u nás, byť jsme si vědomi, že prodeje nebudou tak masové, jako kdybychom dělali zástupce jakékoli jiné sériově vyráběné marketové značce.

Jsem zároveň i včelař, proto Vám mohu udělat srovnání:
Zkuste si koupit med v marketu a potom med přímo od včelaře. Který je lepší a kde si koupíte med příště? A vo vo vo tom to je.

Jiří Mayer

Věříme, že slovinský výrobce bude schopen nám dodat tolik vozidel, kolik pro vás budeme potřebovat, neboť kapacita výroby je omezená. I proto se budeme snažit do budoucna držet nějaká vozidla skladem, aby bylo z čeho vybírat.

Váš team RAkar

Megarevolution-640-katalog-15