Mega RE-Aktiv 680

1 547 500 Kč (vč. 21% DPH)
Základní cena vozu bez příplatkové výbavy.

Novinkou pro sezónu 2020 je tato relativně dlouhá obytná vestavba pro cestování 2 – 4 osob. Vyrábí se pouze na platformě MAN TGE a nebo VW Crafter, velikost krabice: Vysoká dlouhá.
Toto auto je možné při výrobě nakonfigurovat s automatickou převodovkou a nebo pohonem 4×4 za relativně slušné peníze, což je jedna z jeho obrovských výhod.
Mimořádná koupelna, která vám dokáže, že i ve vestavbě se dá pohodlně kempovat. Zadní postel 200×180 je celá pojezdová a pod ní vznikne neskutečná garáž o délce 2 metry a vysoká podle toho kam až vyjedete s postelí. Jednu horní řadu skříněk můžeme při výrobě vynechat a tak můžete spát téměř až u stropu. Toto auto je tedy vhodné pro cestovatele, kteří chtějí pod sebou mít nějaký jezdící nesmysl, jako třeba elektrokola, skútr a podobně. Dokonalá izolace vozidla zase udrží ve vozidle stabilní teplotu. Mnoho úložných prostor umožní vozit vše, co na cestování potřebujete.
Kvalitní materiály, ruční zpracování, bohatá základní výbava, velmi široká příplatková výbava a platforma VW/MAN je to, oč tu běží.

TISK »