Nabídka


Mega Vario 680

  • Počet míst k sezení: 4
  • Počet lůžek:
  • Rozložení lůžek:

1 521 300 Kč

Cena za tento konkrétní vůz včetně příplatkové výbavy.
Odpočet DPH: ano
Všechny ceny uvádíme včetně DPH ve výši 21 %.


Základní údaje

Model: Mega Vario 680
Č. vozu:
Skladem:
Do provozu:
STK do:
Palivo:
Objem: 0 cm3
Výkon: 0 kW

Vzhled

Barva vozu:
Nábytek:
Dvířka skříněk: 0.00
Sedačky střed:
Záda a bočnice:  
Podlaha:
Pracovní deska a stůl:

Popis

Letošní novinkou Megamobilu pro sezonu 2020 je tato relativě dlouhá obytná vestavba pro cestování 2 – 4 osob. Vyrábí se pouze na platformě MAN TGE a nebo VW Crafter, velikost krabice: Vysoká dlouhá.
Auto je možné při výrobě nakonfigurovat s automatickou převodovkou a nebo pohonem 4×4 za relativně slušné peníze, což je jedna z jeho obrovských výhod.
Mimořádná koupelna, která vám dokáže, že i ve vestavbě se dá pohodlně kempovat. Vzadu je podélné oddělené spaní pro dvě osoby s uličkou mezi a variabilní skříňky, které se během vteřiny mění na schůdky k postelím a opačně. Postele jsou dvoumetrové, takže vůz je vhodný pro “více zalévané” osoby kolem 190cm. Toto auto je vhodné i pro cestovatele, kteří při častých nočních návštěvách toalety nebudou budit spolubydlícího. I přesto je zde velmi slušná garáž, ale pouze do výšky spodní hrany postelí, protože postele jsou pevné, nejsou pojezdové.
Kvalitní materiály, ruční zpracování, bohatá základní výbava, velmi široká příplatková výbava a platforma VW/MAN je to, oč tu běží.

TISK »