Mega Vario 680

1 521 300 Kč (vč. 21% DPH)
Základní cena vozu bez příplatkové výbavy.

Letošní novinkou Megamobilu pro sezonu 2020 je tato relativě dlouhá obytná vestavba pro cestování 2 – 4 osob. Vyrábí se pouze na platformě MAN TGE a nebo VW Crafter, velikost krabice: Vysoká dlouhá.
Auto je možné při výrobě nakonfigurovat s automatickou převodovkou a nebo pohonem 4×4 za relativně slušné peníze, což je jedna z jeho obrovských výhod.
Mimořádná koupelna, která vám dokáže, že i ve vestavbě se dá pohodlně kempovat. Vzadu je podélné oddělené spaní pro dvě osoby s uličkou mezi a variabilní skříňky, které se během vteřiny mění na schůdky k postelím a opačně. Postele jsou dvoumetrové, takže vůz je vhodný pro „více zalévané“ osoby kolem 190cm. Toto auto je vhodné i pro cestovatele, kteří při častých nočních návštěvách toalety nebudou budit spolubydlícího. I přesto je zde velmi slušná garáž, ale pouze do výšky spodní hrany postelí, protože postele jsou pevné, nejsou pojezdové.
Kvalitní materiály, ruční zpracování, bohatá základní výbava, velmi široká příplatková výbava a platforma VW/MAN je to, oč tu běží.

TISK »