Prodáno


Novinka v ČR Megamobil RE-Aktiv 680 na podvozku MAN TGE

 • Počet míst k sezení: 4
 • Počet lůžek: 2 + 1
 • Rozložení lůžek: dvoulůžko podélné elektrické
 • Prodáno

  Cena za tento konkrétní vůz včetně příplatkové výbavy.
  Odpočet DPH: ano
  Všechny ceny uvádíme včetně DPH ve výši 21 %.


  Základní údaje

  Model:
  Č. vozu: 14
  Bude skladem: 08/2019
  Do provozu: 01.10. 2019
  STK do: 4 roky ode dne uvedení do provozu
  Palivo: nafta
  Objem: 1 968 cm3
  Výkon: 103 kW

  Vzhled

  Barva vozu: Peugeot – šedá graphito (E9M0)
  Nábytek: Eiche Natur Halifax
  Dvířka skříněk: Graphito Grau / Graphite Grey
  Sedačky střed:  Prova
  Záda a bočnice:  Renna 32
  Podlaha:
  Pracovní deska a stůl:

  Popis

  Představujeme Vám absolutní novinku nejen v ČR, ale v celé Evropě. Megamobil zachytil velmi dobře nastupující  spojení značek VW a MAN, které vyrábějí společně modely VW Crafter a MAN TGE, neboť VW ukončil spolupráci s Mercedesem a na výrobě dodávkových vozidel kooperuje nyní nově s Manem. Mimochodem pokud sáhnete do historie, tak první Craftery byly vyráběny společně s Manem. Je to asi jako když se Franta po dvou rozvodech ožení se svojí bývalou první manželkou. Co to pro nás znamená z hlediska dodávek vhodných pro vestavbu. Především další kvalitní podvozek v nabídce, protože né každý chce Peugeota či Fiata (přičemž jsou velmi dobré). Osvědčená kvalita motorů od VW, kvalitní a rychlý servis na který je zvyklý MAN, delší auto o 40cm. Hlavní výhodu ale vidím v možnosti nabídky pohonu 4×4 a plnohodnotné 8 stupňové automatické převodovky a to vše z výrobního závodu VW/MAN.  Potěší i kratší dodací lhůty. Oficiální představení vestavby Megamobil na MANU bude již od  31.08.2019 do 10.09.2019 na největším evropském veletrhu karavanů v Düsseldorfu, kde budeme vystavovat  jeden kousek VW Crafter a jeden kousek MAN TGE 3-140. Naše firma Rakar si nechala postavit jeden speciální veletržní kus v černé metalíze MAN TGE 3-140 s vestavbou  RE-Aktiv 680 se zadní pojezdovou velkou 2.postelí, který budeme osobně vystavovat právě v Düsseldorfu, kam jej vezeme rovnou ze Slovinska. Další veletržní zastávkou a představením této novinky v České republice bude Brno  07.11 až 10.11.2019.  Toto auto je prozatím volné a pokud máte zájem, můžete si jej prohlédnout v Düsseldorfu a nebo v Brně. Na obou výstavách je možné jej koupit se slušnou  veletržní slevou. Veškeré informace Vám rád podám na telefonu 00420 608965069 (Jiří Mayer) nebo na info@rakar.cz, popřípadě na www.Mega-Mobil.cz     Fotky jsou již naše konkrétní auto, které je již vyrobené. Včera dokonce přímo do Slovinska přijel auto natočit a ohodnotit zástupce německého časopisu pro karavanisty a zde v odkazu najdete video, které je všeříkající. Natočili tedy naše konkrétní auto, o kterém tady je celý článek. Nechali jsme jej rovnou vybavit nástavbovou klimatizací, solárními panely, lednicí s otvíráním z obou stran, polepy, vyhřívanou nádrží, pojezdovou postelí a zkrátka vším co je potřeba. Už teď vím, že je to fešák a pokud už se Vám toto nebude líbit, tak ho nechám v případě  nezájmu  sešrotovat a příští novinka  bude na Lublinu nebo na UAZU -:))

  Pro jistotu ještě jednou odkaz na video : https://youtu.be/UGj-jIOOL9I

  Platforma

  Sériová výbava

  Sériová výbava MAN TGE/VW Crafter

  Sériová výbava samotného auta

  ABS, ESP, Asistent rozjezdu do kopce, Asistent mrtvého úhlu, nádrž na 75 l nafty a 18 l AdBlue, zesílený stabilizátor, přdní nárazník šedý s lakovanými otvory, maska chladiče s chromovými lištami, el. Okna, servo, imobilizer, 2 x zaklapávací klíček s dálkovým centrálním zamykáním, příprava na radio, 2x airbag s odpínatelným spolujezdcovým airbagem, otočné přední sedačky, Klimatizace „Klimatic“, Plnohodnotná rezerva, Mlhovky s přisvětcováním do zatáček.

  Sériová výbava nástavby.

  90 l nádrž na pitnou vodu, tlakové čerpadlo na vodu s vyrovnávací nádobou, 100 l odpadní voda, kazetové WC s pojízdnou nádrží, Topení plynové Truma Combi 4 s 10 l boilerem, kompresorová 90 litrová lednice Dometic, prémiová plná izolace všech neforemných míst a sloupků 6mm, plná izolace všech ploch, koupelny a podlahy 25mm, Remis moskytiéra v posuvných dveřích, panoramatické okno 70×50 nad kuchyní, 40×40 v ložnici, střešní okénko v koupelně. Všechna střešní okna včetně zatmavení a moskytiér, kuchyňský dřez Dometic včetně dvou vařičů a komfortním piezozapalováním. Zdarma volba materiálů na potahy, nábytek, čalounění a podlahu

  Sériová výbava elektriky

  LED vnitřní osvětlení pod skříňkami nad sezením, v kuchyňce, v ložnici vpravo i vlevo, čtecí lampička nad sedačkami řidiče a spolujezdce, zásuvka na 230V v koupelně, USB zásuvka pod sezením, 12V/230V v garáži, kuchyni a ložnici. Příprava na TV nad sezením a v ložnici včetně 12/230V zásuvky, 80Ah GEL baterie pro obytný prostor (nástavbová baterie).

  Bonusová příplatková výbava ZDARMA

  SR 60 Zadní boční rámové výklopné okno levé
  SR 57 LED osvětlení nad posuvnými dveřmi s okapovou lištou, ‚
  SR 09 Výstup na venkovní sprchu na levé straně
  SR 10 Venkovní přípojka na TV a 230V na pravé straně
  SR 08 Venkovní přípojka na plyn (na gril)
  SR 00 Revize plynu a COC dokumenatce
  RA 00 Doprava z výrobního závodu k prodejci

  Příplatková výbava tohoto konkrétního vozu zahrnutá v ceně

  Speciální metalíza Deep Black Perleefekt

  TISK »