Ve výrobě


MegaMobil MegaClassic 600 2,2 Euro 6 D-Temp 165PS

  • Počet míst k sezení: 4
  • Počet lůžek: 2 + 1
  • Rozložení lůžek: 2x příčné + přistýlka

stanovíme po sezoně

Cena za tento konkrétní vůz včetně příplatkové výbavy.
Odpočet DPH: ano
Všechny ceny uvádíme včetně DPH ve výši 21 %.


Základní údaje

Model: Mega Classic 600
Č. vozu: 18
Skladem: 02/2020
Do provozu: 03/2020
STK do: 4 roky od registrace
Palivo: nafta
Objem: 2 200 cm3
Výkon: 121 kW

Vzhled

Barva vozu: Peugeot – šedá aluminium (ZRM0)
Nábytek: Eiche Natur Halifax
Dvířka skříněk: Chromix Silber
Sedačky střed:  Proxima
Záda a bočnice: koženka Santos 93 Grau
Podlaha: MD 1022 Eiche massiv rauch
Pracovní deska a stůl: W1100 Alpine Weiß

Popis

Na toto kratší šestimetrové útulné auto s příčným spaním, veškerým komfortem, heavy podvozkem,  a velikou výbavou se můžete těšit na veletrh For Caravan Praha 2020 a poté bude jako předváděčka na naší půjčovně. Protože jsme slíbili, že před koupí máte možnost si auto vyzkoušet na naší půjčovně, tak to tímto plníme s již třetím autem. Vybavili jsme jej kromě všeho funkčního jako solára, markýza, vyhřívaná odpadní nádrž i tažným zařízením na 3 tuny a také jej dovybavíme navigací a couvací kamerou. K dokonalosti už by zbýval jenom bazén na střeše a masážní sedačky, ale to až v příštím životě. Auto bude k prohlédnutí od 03/2020 a rezervace termínů již frčí na našich stránkách půjčovny www.Rakaravan.cz

Auto je na platformě Peugeot 2,2 121kW Euro 6 D-Temp a doporučuji kupujte rychle, páč za chvíli nám Grétička zajistí, že to bude jezdit jenom s plachtou a za silného větru. V odborných kruzích se  proslýchá, že dodávková vozidla a obytné vozy budou mít povolenou plachtu jenom do dvou metrů čtverečních, aby nezanechávaly uhlíkovou stopu větší jak 3,7 Gréty.

Toto už je obytka nakonfigurovaná absolutně bez kompromisů.  Pokud chcete vlastní konfiguraci, velice rádi zadáme vozidlo do výroby a + –  za půl roku jej máte doma, přesně tak, jak jej chcete mít sladěné barevně i výbavově.  Předpokládám, že jste si pročetli v sekci „Modely“ na těchto stránkách, jak bohatá je u tohoto vozu základní výbava a v ceníku najdete kompletní ceny příplatkové výbavy. Snadno si tak sami přesně spočítáte, kolik Vás Vaše auto bude ceníkově stát.  Pak už jen zbývá mi zavolat na tel. 60895069 (Jiří Mayer)  a domluvit se na objednávce, protože pro rok 2020 máme již téměř všechny skladovky rozebrané. Přesnou cenu Vám rád zkalkuluji a byl bych špatný obchodník, kdybychom se nedomluvili.

TISK »